Pravé české zabijačky

Holešice dosud nemají michelinskou hvězdu, však také komisaři dosud nenavštívili jeho známé zabijačky! Mistr řezník na tvrzi poráží proslavená přeštická prasátka, která byla jemností masa proslulá už za první republiky. Návštěvník může přiložit ruku k dílu nebo po libosti okounět, určitě ho však čeká čerstvý výběr všech zabijačkových dobrot a tučná výslužka. Na Holešice bude vzpomínat dlouho – až bude doma chodit do lednice na prvotřídní škvarky.

 

 

Již pověstnou akcí na tvrzi Holešice je pravá staročeská zabijačka, pořádaná celoročně několikrát na přání různých klientů. Rádi ji uspořádáme i pro vás a vaše přátele! Můžete být svědky humánní ranní porážky a sledovat postup mistra řezníka krok za krokem – a klidně i přiložit ruku k dílu. Hlavně ale budete přikládat ruku k jídlu, a to ne jen tak ledajakému! K zabijačkám objednáváme pověstná Přeštická prasátka, známá jemným masem lahodné chuti již za první republiky. Budete ochutnávat veškeré produkty klasické zabijačky, a nejen to – domů si odvezete chutnou výslužku.

Pamatujeme i na to, že nejen jídlem živ jest člověk, je tu i pití: narážíme pivo požadované značky i doplňkové nápoje na slehnutí a dobré trávení. Mezi jednotlivými chody si můžete zahrát nohejbal či volejbal, ping pong, kulečník .

I když, mezi námi, během zabijačky se nikomu nechce z tvrze příliš vzdalovat. Zhruba dvě hodiny po pašíkově skonu se vzduchem nese vůně první nabízené lahůdky – křehkého ovaru, a hostům je jasné, že další vepřové laskominy budou následovat vzápětí. Na co všechno se můžete těšit?

-          ovarové speciality

-          zabijačkový guláš

-          knedlíčková zabijačková polévka

-          černá polévka alias prdelačka

-          pečený vrabec a žebra

-          čerstvé smažené řízky

-          jelítka a jitrnice

-          libová tlačenka

-          křupavé škvarky

-          grilované steaky z krkovice a kotlet

-          zelenina (okurky, kozí rohy, kysané zelí, čerstvá zelenina)

-          přílohy (hořčice, křen, křen s jablky, kečup)

K této akci je možno objednat harmonikáře, případně airsoft, který je možno provozovat v okolí tvrze. Leták zde:

Důležité: sklenice a tašky na výslužku s sebou!!! 


Přejít do fotogalerie

Nabídka pro firmy

Nabídka pro firmy

Více
Svatby

Svatby

Více
Pro školy, dětské pobyty

Pro školy, dětské pobyty

Více
Pravé české zabijačky

Pravé české zabijačky

Více